İkea Abajur Modelleri – Renkli Çocuk Abajurları

Bilindiği gibi abajurlar bir evin güzelliğini inanılmaz derecede etkileyebilecek birer dekorasyon ürünüdür. Evlerimizdeki çeşitli abajurlar ve renk renk çocuk odası abajurları gerçekten evin havasını değiştirmektedir. Piyasada birçok marka abajur üretimi yapmaktadır. İkea abajur modelleri fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. Abajurların sade ve değişik renk tonlarına sahip olmasıda çeşitlilik açısında bol bir liste sunarken, kendi evimize uygun olan abajur modelinide bulmamıza yardımcı olmaktadır.

Çocuk odası abajurlarıda çocuklar için oldukça sevimli desenlerle karşımıza çıkabiliyor. Çocuklarımızında hoşuna gideceği bir çok seçenek ikea mağzalarında mevcuttur.

Çocuk Odası Abajurları

Çocuk Odası Abajurları

Ayrıca değişik modellerde ki abajurlarla bizlere büyük geniş bir arşiv sunuluyor olmasıda ikeanın bizim için yaptığı ayrı bir güzelliktir.

Genç Kız Odası Abajurları

Genç Kız Odası Abajurları

Renkli Abajur Modeli

Renkli Abajur Modeli

Küre Abajur Modeli

Küre Abajur Modeli

Farklı Abajur Modelleri

Farklı Abajur Modelleri

Yatak Odası Abajur Modelleri

Yatak Odası Abajur Modelleri

 

Yorum Yap ya da Geribildirimde Buluntrackback: Trackback URL.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


dokuz − = 2

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>