2013 Bellona Salon Takımları

Salon takımı evinizde konukları ağırladığınız yer olan salonunuzun demirbaşlarındandır. Salonunuzu gösteren salon takımınızın odaya uyumu çok önemlidir. kaliteli olması da ayrıca kullanışlılığını uzun ömürlü yapar. Salon takımı evinizin tarzına göre belirlenir. Eğer klasik bir ev tasarlamak istiyorsanız ahşap ağırlıklı kahve tonlarında bir takım almalısınız. Kahverengi her zaman asil ve ağır bir renk olduğu için evinizde şıklığı yakalamanız zor olmayacaktır. Eğer spor bir takım almayı düşünüyorsanız daha renkli modellere yönelmeniz gerekmektedir. Sade ve şık bir oda yaratmak istiyorsanız evinize aldığının büyük mobilyalarla küçük aksesuarlarınızın uyumunu çok iyi sağlamanız gerekir.

Aynı renk ve farklı tonların kombinasyonu daha rahat sağladığı bilinse de zıt renklerin birbirini tamamlaması da çok farklı görüntü yaratabiliyor. Evinize gelen konuklarınıza güzel bir akşam yaşatmak için salonunuzda sunduğunuz yemeklerin daha da lezzetli olması için ortamı güzelleştirebilirsiniz. Ahşap klasik mobilyaların yaşanmışlıkları kadar değerlenen bir ev oluşturmak için diğer mobilyalarınızla koltuk takımlarınızın uyumuna yakalamak için iyi bir dekorasyon mobilyaya ihtiyacınız var. İnternet sitemizden sizler için tasarladığımız takımlara bakabilir size en yakın Bellona’ya gelip beğendiğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap ya da Geribildirimde Buluntrackback: Trackback URL.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


5 × altı =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>